Przegląd telewizorów Samsung QLED na 2022 rok

Przegląd telewizorów Samsung QLED na 2022 rok

5 lipca, 2022 Wyłączono przez Redaktor

Jeśli przy oglądaniu filmów czy graniu w gry ważna dla Ciebie jest najwyższa jakość obrazu i dźwięku, przeczytaj artykuł. Poznaj przegląd telewizorów Samsung QLED na 2022 rok i dowiedz się, który model warto wybrać. Użycie najnowocześniejszych technologii i funkcji sprawia, że urządzenia od koreańskiego producenta cieszą się ogromną popularnością.

Neo QLED 4K

Wprowadzona na rynek w 2022 roku linia Neo QLED zawiera 4 serie: QN95B, QN81B, QN90B, QN85B. Poszczególne warianty mają przekątne od 43” do 85”. Każde z tych urządzeń wzbogacono w technologię Neo Quantum Mini Led, stanowiącą o najwyższej precyzji podświetlenia, która sprawia, że wyrazistość wszelkich szczegółów w jasnych i ciemnych scenach jest nieporównywalnie lepsza niż w przypadku wcześniejszych modeli.

Za odpowiedni kontrast i doskonałe odwzorowanie detali odpowiada technologia Neo Quantum HDR. Co więcej, opisywane telewizory Samsung QLED mają istotny w świecie najnowocześniejszych technologii certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”, dotyczący wiarygodnego odwzorowania kolorów.

Jakie jeszcze funkcje mają telewizory Samsung QLED?

Urządzenia wyposażono w szereg przydatnych funkcji, m.in.:

  • Ultra Szeroki Kąt Widzenia, sprawiający, że bez względu na to, z którego miejsca w pokoju (oraz pod jakim kątem) patrzysz na ekran, obraz jest tak samo dobry,
  • Tryb Komfort dla Oczu oraz Powłokę Antyrefleksyjną, dzięki którym jasność ekranu, poziom niebieskiego światła i tonacja automatycznie dostosowują się do warunków panujących w pomieszczeniu,
  • Dotknij i Wyświetl, umożliwiającą natychmiastowe przełączenie się z telefonu na telewizor,
  • Multi View, dzięki której możesz przeglądać treści z wielu sprzętów na jednym ekranie,
  • dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos, który wraz z wielokanałowymi głośnikami sprawia, że odbiorca może się poczuć w domu jak w kinie,
  • Aktywny Wzmacniacz Głosu, potęgujący dźwięk w dialogach.

Najnowsze urządzenia dla wielbicieli filmów i graczy

Firma Samsung zadbała o to, aby sprzęty mające premierę w 2022 roku przypadły do gustu wszystkim fanom oglądania filmów w domowym zaciszu oraz graczom. Dlatego też wyposażyła opisywane modele telewizorów w nową wersję Smart Hub. Umożliwia ona bardzo szybkie i proste zarządzanie filmami, grami czy programami telewizyjnymi. Co więcej, poszczególne treści można podzielić na kategorie, np. dotyczące zainteresowań użytkownika.

Wielbicieli różnego typu gier na pewno zachwyci Podręczny Panel Gracza 2.0, dzięki któremu można sprawdzić liczbę wyświetlanych klatek na sekundę oraz zmienić ustawienia gry bez jej opuszczania.

Zwycięstwo w danej rozgrywce ułatwia zwiększona płynność animacji oraz redukcja zacięcia obrazu. Oczywiście aspekty te wpływają na komfort zabawy.

Już dziś znajdź model dopasowany do swoich potrzeb

Wielbiciele opisywanej marki cenią ją za wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny. Jeśli Ty także do nich należysz, zapoznaj się dokładnie z informacjami dotyczącymi poszczególnych modeli i znajdź sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Dużą popularność zyskał Samsung Neo QLED QE55QN91AAT. Sprawdź, dlaczego warto go mieć!